Hizmetlerimiz


Personel istihdamı & Bordrolama

15.000 CV’den fazla data havuzumuz ile iş ortaklarımızın personel ihtiyacını hızla karşılıyor, doğru nitelikteki personeli, doğru projede görevlendiriyoruz. Uzman İK departmanı ve iş hukuku danışmanımız sayesinde partnerlerimizin risklerini azaltıyor tüm hukuki süreçleri kurallarına uygun şekilde yönetiyoruz.

  • İş ortaklarımızın insan kaynakları departmanlarını, bordrolama hizmetlerini üstlenerek destekliyoruz.
  • Personellerin özlük dosyalarının oluşturulması ve arşivlenmesi
  • İşe giriş ve çıkış prosedüründe oluşabilecek her türlü iş yükünün ve riskinin alınması,
  • Engelli/Hükümlü kadrosunun takibi,
  • Personelin çalışma dönemindeki tüm işlemleri ve aylık ödeme takvimlerinin hazırlanması,
  • On-line bordrolama sistemleri ile bordro basım/dağıtım yükünün ortadan kaldırılması,
  • Personelin tüm tazminat hesaplamaları ve takibi

Online Raporlama ve Ölçümleme

Her bir iş ortağımızın özel ihtiyaç ve taleplerine göre tasarladığımız tailor made bir raporlama ve ölçümleme sistemimiz bulunmaktadır.

Kullanımı kolay, veri giriş ve veri alımında kullanıcı dostu, hata ihtimalini minimize eden, saha personellerimizin cep telefonu, notebook veya tabletleriyle anlık rapor verebildikleri bu sistem, aynı zamanda bir eğitim ve haberleşme portalıdır. Saha personeli, merkez ofis personeli ve müşteri ara yüzleriyle tam bir hizmet sunuyoruz.

Tasarım & İmalat

Manisa’da bulunan 16.000m2’lik entegre üretim tesisimiz ile stand, POP malzeme, epoksi tabela gibi ürünlerin dizayn, imalat, kurulum süreçleri ile depolanması ve lojistiği hizmetlerini sağlıyor, bu projeler dahilinde üretim sürecinin takibi, tedarik zinciri oluşturulması ve mağaza teslimat operasyonları da dahil olmak üzere süreci baştan sona yönetmekteyiz.